واردات و فروش تخصصی ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف با قالب تاشو

شرکت «سام تجات» با افتخار اعلام میدارد، این شرکت نمایندگی انحصاری فروش ماشین آلات ظروف یکبار مصرف (لیوان پلاستیکی) شرکت CELT Machine با قالب های تاشو را در ایران دریافت نموده است. همچنین این شرکت موفق به فروش انحصاری محصولات تولیدی این شرکت در کشور ترکیه به وسیله شرکای تجاریش نیز برعهده دارد. ماشین های ترموفرمینگ با قالب تا شو تکنولوژی متفاوتی است که پس از تولید لیوان، بر خلاف ماشین های موجود قدیمی که پس از تولید، لیوانها را به داخل سبد پرتاب کرده و پس از آن بوسیله ماژول دسته کن آنها را دسته میکند، لیوانها را پس از تولید بلافاصله شمارش کرده و در دست های پیش تنظیم تحویل میدهد.     ماشین تولید لیوان یکبار مصرف با قالب تاشو (PP, PS)  

توضیحاتمشخصات
حداکثر مساحت فرمینگ260x680 میلی متر
حداکثر عمق فرمینگ120 میلی متر
حداکثر عرض ورق700 میلی متر
ضخامت ورق0.3-2 میلی متر
حداکثر قطر رولر1100 میلی متر
فشار هوا0.7 بار
مصرف هوا3000 لیتر در دقیقه
مصرف آب300 لیتر در دقیقه
قدرت گرمکن90 کیلو وات
قدرت موتور11 کیلو وات
قدرت موتور فیدینگ3.5 کیلو وات
قدرت موتور رول باز کن0.55 کیلو وات
حداکثر سرعت33 ضرب در دقیقه
توان3x380V+N+PE(±10%)50Hz

فروش خط کامل تولید ظروف یکبار مصرف ساخت ترکیه

شرکت «سام تجارت» یک خط کامل تولید ظروف یکبار با مشخصات زیر که از ترکیه وارد ایران شده است را به فروش میرساند: یک دستگاه اکسترودر (ورق ساز) مشخصات: ظرفیت تولید: 250 کیلو PP و 300 کیلو PS در ساعت تعداد ماردون: 1 عدد (تک لایه) قطر ماردون: 100 mm طول ماردون: 370 cm تعداد کلندر: 3 عدد قطر کنلدر ها: 400 mm یک دستگاه پرس (فرمینگ): مشخصات: سرعت: 25-30 ضرب در دقیقه عرض هد: 100 cm عرض ورق: 90 cm به همراه یک عد قالب لیوان دهانه 71 mm، دارای 23 کویته اطلاعات و تصاویر دستگاه های فوق را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید.   

تفاهمنامه همکاری جهت تهیه اقلام و لوازم خانگی برای صادرات کوبا

طی تفاهمنامه ای که با شرکتی بازرگانی در استانبول ترکیه که انحصاراً اقدام به تهیه لوازم خانگی جهت فروش در فروشگاه های زنجیره ای تحت نظارت دولت کوبا دارد، شرکت «سام تجارت» عهده دار تهیه برخی از این لوازم از تولیدکنندگان ایرانی گردید. با توجه به اهمیت این موضوع و وسعت بازار کوبا که حدود 2800 فروشگاه دولتی در آن فعال هستند، امیدواریم با همکاری تولیدکنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه ایرانی، بتوانیم بازار مناسبی برای این محصولات در کشور کوبا ایجاد کرده و با صادرات این کالاها، تولید کنندگان ایرانی از این فرصت به صورت شایسته بهره مند شوند.

ارتباطات همکاری با اعضای اتاق بازرگانی بورسا در ترکیه

شرکت «سام تجارت» طی برقراری ارتباطاتی با برخی اعضای اتاق بازرگانی بورسا در ترکیه اقدام به تهیه برخی اقلام و کالاهای ایرانی که فرصت رقابت در بازارهای ترکیه با قیمت مناسب دارند، نموده است. امید که این فرصت باعث رشد حضور تولیدکنندگان ایرانی در بازارهای کشور همسایه شود.